Teden otroka – Otrok, nepopisan list

Tudi letos smo na PŠ Dobrnič obeležili Teden otroka, in sicer od 7. do 13. 10. 2024. Ta teden je bil za učence nekaj posebnega, saj se je odvijalo veliko prijetnih dejavnosti. Učencem smo v prvi vrsti omogočili čim več gibanja na prostem (pohodi, igra na šolskem igrišču in ostale dejavnosti na prostem). Izvedli smo medrazredni turnir v štafetnih igrah in igri med dvema ognjema, glavni pobudniki za ostale načrtovane dejavnosti pa so bili ravno učenci. Sami so pripravili različne delavnice in jih tudi uspešno izvedli. Vsak učenec je lahko izbiral med ustvarjalno, plesno, grško delavnico, pripravili so poslikavo obraza, oblikovali šolski časopis, na eni od delavnic pa so se igrali namizne igre.

Z dejavnostmi smo krepili medsebojno sodelovanje, ustvarjalno mišljenje, spoštovanje in prijateljstvo.

U. Korelec